Alla lahtrisse kirjuta: *pakiautomaadi nimi või *postiaadress või *kas tuled ise järgi? Lisa: *Mitu tükki soovid?
Pakiautomaadi nimi või oma postiaadress; mitu tükki soovid...

Unenägude kaitsja

.
Nii kaua kui inimesed mäletavad, on headus ja kurjus alati olemas olnud. Nad lihtsalt on. Nagu on must ja valge, nagu on sõbrad ja vaenlased, nagu on soe ja külm.
Kust headus ja kurjus tulevad, seda ei tea täpselt keegi. Arvatakse, et sündides on kõik lapsed head. Ja et kurjus tuleb mõnede sisse alles ajapikku läbi hirmude.
Kust tulevad unenägudesse hirmud?
Teatakse rääkida, et kusagil Unedemaal on kaks riiki - Ilusate Unede Kuningriik ja Koledate Unede Kuningriik. Ilusate Unede Kuningriigis elavad head une-mehikesed – unilased, kelle kuningaks on Tema Majesteet Headus.
Hirmsate Unede Kuningriigis aga elavad koledad hirmud ehk hirmikud ja nende valitsejaks on Tema Koledus Kurjus ise.
Otse hea ja kurja võitluse keskele satub poiss nimega Villiam, kes läheb Unedemaale appi oma väikesele õele. Õde on sattunud kurjuse küüsi ja ei saa enam kuidagi ärgata...

Värviline, kõvakaaneline, vanusele 6-10
Illustreerinud Ott Vallik
60 lk, hind 8.-

Une-Mati viimased udujutud

.
“Une-Mati viimased udujutud” on järg ja eelviimane osa raamatutele “Une-Mati udujutud” ja “Une-Mati uued udujutud” ning "Une-Mati väga uued udujutud". Sisaldab 7 juttu Urmas Nemvaltsi illustratsioonidega.
Jutud räägivad sellest, kuidas Une-Mati viib vanaisa vanamööbli poodi müüki, hakkab vahelduseks naiseks, teeb kosmosejaama küljes nööriga rippudes tiiru ümber maakera, leiutab terve rea täiesti mõttetuid asju, päästab Madli meteoriidisurmast, peatab aja ja paneb sõdalased Madli väikevenna arvutimängudes puhkepausi tegema. Lõpuks leiab Une-Mati, et Madli on juba nii suureks kasvanud, et talle polegi varsti vaja enam unejuttu rääkida. Pealegi hakkavad Une-Matil udujutud otsa lõppema ja normaalseid oskab ju Madli isegi välja mõelda. Aga nii lihtsalt ta tüdruku käest ka ei pääse 🙂

Värviline, kõvakaaneline, vanusele 6-...
Illustreerinud Urmas Nemvalts
60 lk, hind 8.-

Kalender 2019

.
Kalender 2019 luulekogu "Tahaksin olla" parimatest paladest.
Illustreerinud Ott Vallik
hind 8.-
2 ja enam tk 6.-/tk