Heiki Vilep. “Jõks Matemaatikamaal”

Tere!

Heiki Vilepi raamatut “Jõks Matemaatikamaal” on kirjastuse A-Disain laos veel veidi üle 300 eksemplari (tiraaž 3500).
Tuletame meelde, et poodides maksab teos ca 16-19 €.
Kirjastuselt A-Disain saab raamatu kätte 10 €-ga, soovi korral autori autogrammiga. Käibemaksu ei lisandu. Lisandub saatekulu vastavalt Eesti Posti hindadele. Transpordi suhtes võib alati leida ka alternatiive.

Lühidalt “Jõks Matemaatikamaal” sisust:

See on raamat, kus numbrid on lapse sõbrad ja arvutamine lõbus. Võib lugeda lustaka jutuna, võib kasutada koolitunnis õpitu kinnistamiseks.
Matemaatikamaal kohtuvad lugejad kuningas ParaKrahviga, elus numbrite ja nukra Lõpmatusega. Käiakse Matemaatikamaa koolis, Korrutustabeli pargis, restoranis Paraboloid ja tuntakse mõnu suurepärasest kuningalossist koos tema matemaatiliste iseärasustega. ParaKrahv tutvustab Arvkanali Nullsilda, numbrilaevu ja matemaatilisi märke. Möödaminnes võetakse üksipulgi koost lahti liitmine, lahutamine, korrutamine, jagamine ja tutvutakse ühikute ning kujunditega. Kõik see toimub ilukirjanduslikus võtmes ja põimituna lõbusa huumoriga.
Raamatu autor on õppinud matemaatikat Tartu ja Tallinna ülikoolis, töötanud mõnda aega matemaatikaõpetajana, andnud aastaid eratunde ja istutanud matemaatikapisiku oma lastessegi. Raamat on paras algkooliealistele, kuid sobib ka veidi suurematele nii kordamiseks kui ka lihtsalt mõnusaks lugemiseks. Mõeldud mitmekordseks riiulist välja võtmiseks.

OSTA, demofaili (pdf) lugeda ja pilte vaadata on võimalik autori kodulehelt: https://www.vilep.com/toode/joks-matemaatikamaal/

HULGI TELLIMISEKS vastake lihtsalt sellele kirjale ja edastage oma soov.

PS! Teos on edukalt läbinud mitmete matemaatika- ja klassiõpetajate karmi ja autoriteetse sõela.

Lugupidamisega,
Auli Vilep
Kirjastus A-Disain
56567827
Vaata ka: www.vilep.com